Producenci
Formy płatności

 W naszym sklepie możesz skorzystać z następujących form płatności:

 

  • PRZELEW NATYCHMIASTOWY - realizowane przez Blue Media S.A.. Po przekierowaniu do systemu Blue Media należy wybrać swój bank i dokonać opłaty. Wpłata pojawi się u nas w ciągu kilkudziesięciu sekund.

 

  • PRZELEW TRADYCYJNY - po złożeniu zamówienia opłatę za towar i przesyłkę należy przelać na następujące dane:

ALIOR BANK

65 2490 0005 0000 4600 6013 2951

Phonedecor Sp. z o.o.
ul. Mściwoja II 13,
83-300 Kartuzy

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL 65 2490 0005 0000 4600 6013 2951
SWIFT: ALBPPLPWXXX

 

  • POBRANIE - płatność kurierowi przy odbiorze paczki lub w wypadku zamówienia do Paczkomatu po opłaceniu zamówienia kartą w Paczkomacie.

 

  • PAYPAL - Klient, który wybrał opcję płatności przelewem standardowym, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego tuGSM.pl.

 

  • KARTA PŁATNICZA - W przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej zwrot na rachunek karty użytej do płatności np. w przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Obsługiwane karty:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl