Lokalizator dla zwierząt V30 GPS Tracker

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-VJ-0002

Opis

Lokalizator sprzedawany z obrożą w kolorze czarnym (zdjęcie z obrożą niebieską jest zdjęciem poglądowym)

Właściciele psów często traktują swoje czworonogi jak członków rodziny. Zdarza się jednak, że najlepszy przyjaciel człowieka poczuje zew wolności i wybierze się na "spacer" lub z innych powodów oddali się od domu. Poszukiwania zaginionego pupila to bardzo stresujące chwile, pełne napięcia i bezsilności. Jak znaleźć psa? Z lokalizatorem GPS V30 będzie to proste.

 


 

Pełna kontrola

Urządzenie zostało wyposażone w nadajnik GPS, który umożliwia śledzenie lokacji czworonoga w czasie rzeczywistym. Trasę, jaką przebył, można również sprawdzić w zapisie historycznym. Z pomocą lokalizatora można wyznaczyć GEO ogrodzenie, czyli strefę dozwoloną, w której chcemy, aby zwierzę się poruszało. Jeżeli przekroczy ten obszar, urządzenie może wysłać SMS alarmowy z odpowiednią informacją.
Wodoodporny lokalizator GPS dla psa

 


 

Wodoodporny lokalizator GPS dla psa

Dostosowany do codziennego życia

Żywotna bateria lokalizatora GPS V30 pozwala mu pozostawać 10 dni w stanie uśpienia lub 3 dni ciągłej aktywności. W razie niskiego stanu baterii aplikacja poinformuje nas o tym. Urządzenie jest wodoodporne, (IP 66) co sprawia, że warunki pogodowe nie będą problemem w znalezieniu pupila. Różne przygody, na które zdecyduje się zwierzak, także nie stanowią kłopotu dla urządzenia, dzięki dużej odporności na wstrząsy.

 


 

Lampka LED

Kolejnym ułatwieniem w znalezieniu zguby jest światło LED z czujnikiem jasności. W ciemności LED będzie świecić z pełną mocą dla łatwiejszego zlokalizowania pupila.

Wodoodporny lokalizator GPS dla zwierzaka

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl