Selfie sticks, zwane też potocznie kijkami do selfie, to dodatki, które odmieniły niejedną podróż czy wypad ze znajomymi na lub za miasto. Dają dodatkowe centymetry, dzięki którym selfie zyskują znacznie szerszą perspektywę, niż zdjęcia wykonane aparatem trzymanym w dłoni. Pozwalają też na uchwycenie fotografii, których w normalnych warunkach byśmy nie zrobili, na przykład stojąc nad przepaścią czy podczas zanurzenia po pas w morskiej wodzie. A niektóre posiadają nawet tripod, dzięki któremu selfie sticks wbrew swej nazwie mogą posłużyć nie tylko do selfie! Wybierz swój model i poznaj nowe możliwości!

Selfie Sticks

Selfie sticks – niezbędny dodatek każdego instagramera

Jeśli prowadzisz profil na Instagramie, nie musimy Ci tłumaczyć, jak ważne jest systematyczne zapewnianie Twoim followersom zróżnicowanego i intrygującego contentu. Zdjęcia robione “z ręki” z czasem stracą swój powab. Na szczęście na ratunek przychodzą selfie sticks!

Wspomniana zmiana perspektywy to naprawdę ważna kwestia. Docenisz ją zwłaszcza przygotowując relację wideo, kiedy niezmiernie istotne jest, aby zawsze w centrum uwagi (a więc w centrum kadru) pozostawał główny bohater opowiadanej historii. Czyli Ty!

Selfie sticks pozwolą Ci również na uchwycenie na zdjęciu większej grupy osób. To zatem świetny sposób na uwiecznienie całej grupy znajomych.

No i oczywiście fakt, że mówimy o Instagramie, nie wyklucza wyboru selfie sticks, kiedy mowa o innych platformach. Będą dla Ciebie przydatnym gadżetem również wówczas, gdy głównym polem Twojej obecności online jest TikTok czy YouTube.

Wybierasz się w podróż? Zabierz selfie stick!

To podstawowy gadżet do zdjęć, który powinien towarzyszyć Ci na każdej wyprawie. Czy mowa o dłuższym wypadzie po okolicy, czy o egzotycznym zagranicznym wyjeździe. Selfie sticks oznaczają masę ciekawych zdjęć, jakich nie uzyskasz bez popularnego kijka, na przykład wyjątkowego ujęcia z krawędzi klifu.
W wiele miejsc, do których nie sięgnie ręka, sięgnie kijek. Dlatego opłaca się zabrać selfie sticka ze sobą, nawet jeśli większość Twoich zdjęć ma powstać bez jego udziału. Te kilka ujęć zdecydowanie ubarwi pamiątkowy album z wyprawy!

Przed zakupem sprawdź materiał

Dawniej selfie sticks powstawały niemal wyłącznie z plastiku. Co prowadziło oczywiście do faktu, że ich żywotność pozostawiała wiele do życzenia.
Choć dziś prym wiodą głównie wysokiej jakości wytrzymałe stopy aluminium, wciąż warto zwrócić uwagę na opis produktu, by mieć stuprocentową pewność, że wydajesz pieniądze na wartościowy gadżet. Taki, który pozostanie z Tobą na długo.

Chcesz zacząć robić zdjęcia, jakich bez kijka zrobić się po prostu nie da? Zerknij na nasze selfie sticks i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl