Pierwsze kijki do popularnych selfie łączyły się z telefonem poprzez kabel. I może nie okazywało się to jakoś ekstremalnie niewygodne, tym niemniej… To jeszcze nie było to. Dopiero dalszy rozwój technologii przyniósł nam rozwiązanie, z którego każdy amator fotografii może być w pełni zadowolony: selfie sticks z Bluetooth! Rzuć okiem na zebrane przez nas poniżej modele, wybierz jeden dla siebie i zacznij robić selfie tak wygodnie, jak jeszcze nigdy do tej pory!

Selfie Sticks Bluetooth

Na co zwrócić uwagę wybierając selfie sticks z Bluetooth?

Przede wszystkim na użyte materiały. Pierwsze kijki nie tylko łączyły się z telefonem za pomocą kabla, co dzisiaj wydaje się rozwiązaniem skrajnie archaicznym… Ale były również wykonane najczęściej z plastiku. Prowadziło to do szybkiego zużycia sticka, a przecież powierzasz temu dodatkowi bezpieczeństwo swojego drogiego smartfona!

Nawet jeśli masz standardowy pakiet ochronny w postaci szkła hartowanego i etui, nie ryzykuj. Wybierz selfie sticks z Bluetooth wykonane z solidnych materiałów, które zapewnią długą żywotność kijka. A Tobie spokój ducha, zamiast ciągłego zamartwiania się, kiedy plastikowy stick wreszcie nie wytrzyma i zapewni Ci stan przedzawałowy, gdy ujrzysz swój telefon mknący na spotkanie twardego podłoża.

Kolejna kwestia to kompatybilność. Sprawdź, czy posiadany przez Ciebie smartfon posiada rozmiary, jakie pomieszczą się w zakresie szczęk wybranego selfie sticka z Bluetooth. Radę tę szczególnie powinni wziąć sobie do serca posiadacze naprawdę wielkich wyświetlaczy.

Rób zdjęcia pilotem!

Trzeba przyznać, że producenci selfie sticks z Bluetooth perfekcyjnie wykorzystują wszelkie dobrodziejstwa płynące z tej technologii. Idealnym przykładem jest stworzenie selfie sticków, które można wygodnie zmienić w trójnóg do robienia fotografii.

Niby wystarczy włączyć samowyzwalacz w ustawionym na tripodzie smartfonie, szybko ustawić się w odpowiedniej pozie i… Chwila, chwila. To rozwiązanie wygodne tylko z pozoru. Konieczność szybkiego i nerwowego ustawienia się do zdjęcia, które zostanie zrobione wtedy, kiedy telefon “uzna to za stosowne”... Nie brzmi to zbyt komfortowo, prawda?

Na ratunek spieszą selfie sticks z Bluetooth wyposażone w pilot! Dzięki takiemu sprzętowi możesz pozować do woli i jednym naciśnięciem przycisku robić zdjęcia w chwili, jaka Twoim zdaniem jest ku temu najodpowiedniejsza. Zrób tyle zdjęć, ile potrzeba, a potem wybierz te najlepsze. Dzięki selfie sticks z Bluetooth możesz więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl