Smartwatch GW600 - zegarek z lokalizatorem dla dzieci

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 149,90 zł 149.90
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-WO-0001

Opis

Zegarek Smart dla dzieci GW600 to urządzenie stworzone z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Bezpieczeństwo dziecka i tym samym spokój rodzica to jego najważniejsze zadanie, które wykonuje poprzez lokalizację, monitoring i dwustronny kontakt głosowy między opiekunami a podopiecznymi. Jednak w odróżnieniu od smartphona, z zegarkiem Twojego dziecka nie będzie mógł połączyć się każdy kto zna numer. Urządzenie nie będzie też rozpraszało podczas nauki jak to bywa z nowoczesnymi telefonami. Co więcej, forma zegarkowa jest mniej narażona na zgubienie czy odłożenie gdzieś w roztargnieniu. Dzięki takiej ścisłej bliskości GW600 to idealny lokalizator dla dziecka, wyposażony w wiele istotnych funkcji.

 


 

Alarm osobisty dla dziecka. Przycisk SOS.

Jeden przycisk który odpowiada za natychmiastowe poinformowanie rodzica o alarmie który jednocześnie zaczyna połączenie do ustalonego opiekuna. Rodzic dostanie także informację o aktualnej lokalizacji dziecka.

 

Gdzie jest moje dziecko? Lokalizator i strefa bezpieczeństwa.

Smart Watch GW600 wyposażony jest w systemy lokalizujące działające za pomocą LBS / GPS / WiFi i w czasie rzeczywistym pokazuje lokację, oferuje także historię trasy jaką Twoje dziecko dreptało. Nowoczesny sposób na wagarowicza :)

Jeżeli chcesz mieć większą kontrolę nad tym gdzie Twoje dziecko się znajduje, możesz wyznaczyć strefę bezpieczeństwa, czyli obszar w którym pozwalasz mu się poruszać. Zegarek będzie monitorował czy maluch wychodzi poza strefę i w takim wypadku zostaniesz poinformowany smsem alarmowym o przekroczeniu ustalonej granicy.

Bezpieczny smart zegarek dla dzieci wyposazony w lokalizator GPS latarke mozliwosc dzwonienia do wybranych osob

 


 

Smart lokalizator w zegarku dla dziecka.

Kto dzwoni do mojego dziecka? Tylko numery z książki telefonicznej!

Książka adresowa umożliwia zapisanie 10 osób które jako jedyne mogą kontaktować się z dzieckiem i do których mała pociecha może bez problemu zadzwonić. Nikt obcy nie będzie miał możliwości skontaktowania się tą drogą z dzieckiem.

Połączenia przychodzące od opiekunów zapisanych w książce adresowej zostaną automatycznie odebrane po upływie 25 sekund. W ten sposób masz możliwość sprawdzenia co słychać u malucha nawet jeżeli nie usłyszał Twojego sygnału.

Także dziecko ma możliwość wykonania połączenia do zapisanych osób. Jeżeli wybrany numer nie odbierze telefonu, połączenie automatycznie przechodzi na następny wpis w książce adresowej aby przyspieszyć i ułatwić możliwość kontaktu.

 


 

Co robi moje dziecko? Kto jest w jego otoczeniu? Sprawdź robiąc zdalnie zdjęcia.

W dowolnej chwili rodzic może wykonać zdalnie zdjęcie lub ustalić, że fotografie będą robione cyklicznie - co określony odstęp czasu. Dzięki tak powstałemu kolażowi ukazującemu otoczenie możliwe jest ustalenie tego co dzieje się w pobliżu dziecka.

 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze ale GW600 oferuje Tobie i Twojemu dziecku jeszcze więcej.

  • Zdalne wyłączanie funkcji. Za pomocą aplikacji rodzic ma opcję zdalnego wyłączenia funkcji zegarka tak, aby nie przeszkadzały w szkole czy innych obowiązkach.
  • Alarm przy zdjęciu zegarka. Dzięki wbudowanemu G-sensorowi, po upływie trzech minut od zdjęcia zegarek może poinformować rodzica smsem o tym, że zegarek został zdjęty.
  • Latarka. Pomocna w wielu sytuacjach.
  • Stoper. Przydatny przy zabawach i ćwiczeniach.
  • Zmiana motywów. Dopasuj ekran zegarka do upodobań Twojego dziecka.
  • Ekran dotykowy. Dla nowoczesnej, łatwej obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl