Szkło hartowane do iPhone 11 Pro Max

Co oferujemy

Szkło hartowane jest podstawową i często najlepszą formą ochrony ekranu naszego iPhone 11 Pro Max. Każdy z oferowanych przez nas produktów ma twardość 9h, co oznacza, że może być zarysowane tylko przez materiał o twardości diamentu. Najczęstsze materiały, z których tworzone są ekrany to Corning Gorilla Glass i japońskie szkło AGC. W zależności od naszego budżetu można wybrać opcje z wygodniejszym montażem. Szkło na klej UV ma w zestawie specjalną ramkę, w której umieszczamy telefon, później wylewamy klej i wszystko utwardzamy za pomocą dołączonej lampy UV. Ramka montażowa jest też w niektórych zestawach szkieł od Spigen. W naszej ofercie dostępne są szkła od najbardziej znanych na rynku producentów jak wcześniej wymieniony Spigen i chiński Benks. Bardziej budżetowe warianty to polski HomeScreen i producent znanych szkieł UV: T-max.

Jak wybrać najlepsze dla nas szkło?

W tej kategorii głównym determinantem jest nasz budżet. Jedyne różnice, które mogą wystąpić to twardość (u nas takich różnic nie ma), dopasowanie do ekranu, zaokrąglone krawędzie i sposób montażu. Przy tańszych wersjach często szkła pokrywają tylko i wyłącznie płaską część ekranu. Jest to problemem głównie we flagowcach takich jak wszystkie nowsze modele iPhone, w tym iPhone 11 Pro Max. Lekko zaokrąglony ekran nie jest w pełni pokryty i to może stanowić problem. Zaokrąglane krawędzie 2,5D i 3D sprawiają, że szkło nie kończy się "ostrą" krawędzią, tylko lekko zaokrągloną, gładko przechodzącą do samej krawędzi. Sposób montażu to, tak jak wcześniej było napisane, wybór między tradycyjnym szkłem bez ramki, szkłem z ramką i szkłem na klej UV. Niektóre szkła, najczęściej od Benks, mają specjalnie pokolorowane krawędzie, by lepiej zlewać się z kolorem samego telefonu.

W naszym sklepie dostępne są markowe produkty, świetnie dopasowane do iPhone 11 Pro Max, bardzo dopasowanym, do modelu kształcie. Żadne głośniki, ani przyciski nie będą zakryte, a wysoka twardość ochroni urządzenie przed zarysowaniami i upadkami.

Niezależnie od tego, czego szukasz, na tugsm.pl znajdziesz szeroki zakres akcesoriów do telefonu, spełniających Twoje wymagania!

Szkło hartowane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl