FILTRY
Etui pancerne
Cena
  • od
    do

Kiedy w Twoje ręce wpada tak wartościowe urządzenie, jak iPhone 12 Pro, od pierwszych chwil wiadomo, że warto je chronić przed uszkodzeniami. A także przed rysami, które nie tylko zaburzają estetykę ekranu i tylnego panelu telefonu, ale również obniżają jego wartość na rynku wtórnym. Jak temu wszystkiemu zaradzić?Rozwiązanie jest proste: wybierz odpowiednie akcesoria do iPhone 12 Pro i zacznij korzystać z pełni jego potencjału – bez żadnych zmartwień o kondycję swojego sprzętu!

Kompleksowa ochrona całego telefonu – które akcesoria do iPhone 12 Pro warto wybrać?

Szkło hartowane czy etui? Na szczęście nie musisz wybierać, ponieważ najnowsze modele obu rodzajów zabezpieczeń są tak konstruowane, aby zachowywać kompatybilność względem siebie.

Szkło hartowane na iPhone 12 Pro ochroni ekran przed zarysowaniem i będzie stanowić cenną różnicę w razie upadku na twardą powierzchnię. Nie zakłóca przy tym korzystania z urządzenia, podobnie zresztą jak wszystkie nasze akcesoria do iPhone 12 Pro. Możesz więc bezproblemowo używać panelu dotykowego smartfona, a także korzystać z weryfikacji za pomocą odcisku palca.

A co daje etui na iPhone 12 Pro? Pozwala nadać używanemu od lat telefonowi świeżego wyglądu, ale to tylko jedna z jego zalet. I wcale nie najważniejsza. Tego rodzaju akcesoria dla iPhone 12 Pro ochronią tylny panel urządzenia przed uszkodzeniami, jakie mogą być efektem upadku na twardą powierzchnię. Jeśli owa powierzchnia jest płaska, etui może wówczas zabezpieczyć przed niesławną “pajęczynką” również sam ekran. W jaki sposób? Otóż wiele modeli po zamontowaniu podnosi nieznacznie krawędzie przedniego panelu telefonu. To wartość na tyle niewielka, by nie przeszkadzała w codziennym korzystaniu z iPhone’a, ale na tyle znacząca, by w razie upadku idealnie “na twarz” oberwały krawędzie, a nie wyświetlacz.

Nie wolno też zapominać o rysach na tylnym panelu. O wiele lepiej, gdy przyjmie je na siebie etui niż samo urządzenie.

Etui proste w montażu i demontażu

Wybierając akcesoria na iPhone 12 Pro, warto zwrócić uwagę na kwestię montażu. Powinien on być maksymalnie nieinwazyjny i szybki. I właśnie pod tym kątem wybieraliśmy modele do naszej oferty.

Dzięki temu możesz zamówić nawet kilka rodzajów futerałów: barwne i oryginalne do użytkowania na co dzień, a monokolorystyczne i stonowane do pracy. “Przełączanie” się między nimi jest banalnie proste i można je wykonać praktycznie w dowolnym miejscu.

Żadnych przeszkód w korzystaniu z portów urządzenia

Pełna ochrona przed rysami i pęknięciami to ważna kwestia, ale nie może się odbywać kosztem dostępu do portów urządzenia. A także do jego przycisków. Jesteśmy tego w pełni świadomi, dlatego wszystkie akcesoria do iPhone 12 Pro, jakie widzisz na tej stronie, są w 100% dopasowane do montażu na ten, a nie inny model telefonu.

Nie chcesz zmieniać wyglądu smartfona?

Nie musisz rezygnować z wartościowej ochrony! Wystarczy, że wybierzesz etui przezroczyste. Tego typu akcesoria do iPhone 12 Pro są oznaczane najczęściej słówkiem “Clear” znajdującym się w nazwie produktu.

Doskonale rozumiemy tę postawę: nad designem każdego modelu iPhone’a pochyla się sztab specjalistów w tej kategorii. W efekcie tego użytkownicy otrzymują zawsze urządzenie nie tyle idące w parze z najnowszymi wzorniczymi trendami, co trendy te wyznaczające. Dzięki przezroczystym etui nie musisz koniecznie decydować się na zmianę wyglądu posiadanego smartfona.

Przyklej to sam!

Jedną z wątpliwości dotyczących nabycia szkła hartowanego jest kwestia jego montażu. Nie każdy czuje się na siłach, by wydawać kilkadziesiąt złotych tylko po to, żeby na koniec okazało się, iż szkło przyklejono tak nie do końca prosto... 

Na szczęście producenci o tym wiedzą i wprowadzili szereg ułatwień dotyczących montażu ich produktów. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych jest ramka montażowa, z którą po prostu nie sposób się pomylić. Oczywiście, możesz zlecić przyklejenie szkła innej osobie, ale skąd masz pewność, że i ona zna się na rzeczy? Dzięki ramce przykleisz szkło szybko, łatwo, no i bez dodatkowej opłaty.

Te akcesoria do iPhone 12 Pro warto kupić i zainstalować już na samym początku swojej przygody z nowym sprzętem – zanim pojawią się pierwsze ryski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl