Akcesoria do iPhone 12 Pro Max to dobry sposób na to, by wycisnąć jak najwięcej z posiadanego smartfona… A także na uniknięcie przykrych sytuacji związanych z upuszczeniem urządzenia na twardą powierzchnię lub zarysowaniem kluczami i innymi ostrymi przedmiotami. Chcesz zabezpieczyć swój telefon na każdą okazję? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy poniżej szeroki wybór różnego rodzaju etui ochronnych, szkieł hartowanych i innych przydatnych na co dzień gadżetów. Wybierz swoje ulubione dodatki!

iPhone 12 Pro Max

Ochronne akcesoria do iPhone 12 Pro Max – zacznij od etui

Wybierając akcesoria do telefonu iPhone 12 Pro Max, zacznij od podstaw. Etui ochronne pozwoli Ci poczuć się pewniej z nowym urządzeniem. W końcu bez niego narażone jest ono na nieodwracalne zniszczenie w razie upadku na betonowy chodnik lub na podłogę w domu. Tego rodzaju ochrona sprawi, że choć wciąż będziesz zachowywać czujność, nie musisz się już przejmować tym, że na pleckach telefonu ujrzysz po upadku niechcianą pajęczynkę.

Na rynku istnieją różne rodzaje etui do telefonów iPhone 12 Pro Max. Niektóre otwierają się niczym książka i pozwalają przechowywać wewnątrz bilety, karty płatnicze czy dowód osobisty. Inne dopasowują się szczelnie do tylnego panelu, przykrywając go w całości. No, niemal w całości – w końcu wciąż musisz korzystać z przycisków, portów telefonu, a także z jego aparatów.

Jedno jest pewne. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj etui się zdecydujesz – pancerne, stylowe, minimalistyczne – warto mieć jakąkolwiek ochronę tego rodzaju. Akcesoria do iPhone 12 Pro Max to zatem niekoniecznie zwykłe ozdobniki. Również innego rodzaju gadżety, jakie znajdziesz u nas, pozwolą Ci zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo tego drogiego i delikatnego urządzenia. A są nimi...

Folia ochronna czy szkło hartowane?

Oba dodatki to akcesoria do iPhone 12 Pro Max, które w odróżnieniu od etui telefonu, chronią nie plecki, a ekran. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku ryzyka wystąpienia zarysowań (przykładem może być włożenie telefonu w pośpiechu do tej samej kieszeni, co klucze). Większość współcześnie dostępnych szkieł hartowanych do telefonu iPhone 12 Pro Max oferuje ochronę na poziomie 9H w skali twardości Mohsa. Oznacza to, że taki ekran można zarysować praktycznie już tylko diamentem. Oprze się nawet ostrzu noża!

Zabezpiecz również aparat!

Akcesoria do iPhone 12 Pro Max chronią tylny panel oraz ekran… A kto obroni przed uszkodzeniami i rysami aparaty tego modelu? Z pomocą i tym razem spieszą nasze dodatki!

Zamów nakładkę na kamerę aparatu, a zyskasz dodatkową ochronę. Przy wyborze kieruj się kompatybilnością z posiadanym etui, ale... Nie musisz się tym nadmiernie przejmować. Producenci nakładek tworzą je w taki sposób, aby były kompatybilne z większością modeli dostępnych na rynku. Jeśli więc nie masz naprawdę oryginalnego case’a, Twoje etui nie będzie żadnym przeciwwskazaniem do użycia nakładki.

Jak więc widzisz, zdecydowanie warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria do iPhone 12 Pro Max. U nas znajdziesz szeroki wybór gadżetów o wysokiej jakości i trwałości – wybierz dodatek skrojony na miarę własnych potrzeb!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl