HUD T600 Head Up Display GPS - Wyświetlacz samochodowy

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-WN-0011

Opis

HUD T600 to inne podejście do samochodowego wyświetlacza HUD. Tym razem cały obraz wyświetlany jest na urządzeniu, a nie, jak to zwykle bywa, szybie. Wystarczy położyć urządzenie w wygodnej i nieprzesłaniającej widoku pozycji. Dostępne jest 6 trybów wyświetlania, gdzie każdy dostarcza innego rodzaju informacji. Zegar w każdej chwili można przełączyć na jedną z 7 alternatywnych informacji.

 


 

Cechy główne HUD T600:

  • Kolorowy wyświetlacz
  • Przyjazny dla oka kształt
  • 6 trybów wyświetlania
  • 7 dostępnych rodzajów informacji
  • Czujnik światła
  • Funkcja Plug & Play
  • Odczyt parametrów poprzez GPS

 


 

Sześć wersji wyświetlania

Urządzenie obsługuje 6 wersji prezentacji informacji: domyślny - z elegancko zaprezentowaną prędkością, wielofunkcyjny - z 6 różnymi informacjami o podróży, z prędkością i godziną, z prędkością, z danymi do testowania hamulców i z danymi do testowania przyspieszenia.

 


 

Siedem rodzajów informacji

HUD T600 to urządzenie, które wychodzi poza granice minimalistycznej deski rozdzielczej. Jest on w stanie pokazać aż 7 różnych informacji, od godziny, przez czas podróży, do napięcia, czy kierunku jazdy.

 


Plug & Play

T600 jest niezwykle łatwe w instalacji i obsłudze. Technologia Plug & Play sprawia, że urządzenie jest gotowe do użytku w momencie podłączenia kabla. Wszelkie zmiany i ustawienia obsługiwane są za pomocą ruchomej zębatki znajdującej się z tyłu.

Dane techniczne

Sposób działania GPS
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl