HUD T800 Head Up Display GPS - Wyświetlacz samochodowy

Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 207,90 zł 207.90
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-WN-0010

Opis

HUD T800 to wyświetlacz HUD w opakowaniu GPS-a. Obraz, zamiast na szybie, wyświetlany jest na akcesorium wizualnie przypominającym urządzenie do nawigacji. Dostępne jest aż dwanaście funkcji, od godziny po testy hamowania, i liczne tryby wyświetlania dostępnych informacji. Aby urządzenie dobrze działało trzeba ustawić je w wygodnej i nieprzesłaniającej widoku pozycji.

 


 

Cechy główne HUD T800:

  • Kolorowy wyświetlacz
  • Kompaktowe rozmiary
  • 12 dostępnych funkcji
  • Czujnik światła
  • Łatwa obsługa
  • Funkcja Plug & Play

 


 

Liczne wersje wyświetlania

Urządzenie obsługuje 6 wersji prezentacji informacji: domyślny - z elegancko zaprezentowaną prędkością, sportowy - z prędkością i danymi trasy, wielofunkcyjny - z 6 różnymi informacjami o podróży, minimalistyczny - tylko z prędkością, testowy- z danymi do testowania hamulców i z danymi do testowania przyspieszenia.

 


 

Dwanaście funkcji

HUD T800 to urządzenie, które wychodzi poza granice minimalistycznej deski rozdzielczej. Jest on w stanie pokazać aż dwanaście różnych informacji, od prędkości, wysokości i kierunku jazdy, do testów przyspieszenia, czy hamowania.

 


 

Łatwa obsługa

T800 jest niezwykle łatwe w obsłudze. Po podłączeniu kabla do gniazda zapalniczki cała kontrola odbywa się za pomocą znajdującej się na górze urządzenia, zębatki. Wszelkie zmiany i ustawienia są łatwe i szybkie do zaaplikowania.

Dane techniczne

Sposób działania GPS
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl