Transmiter FM z ładowarką samochodową Baseus T-Typed Black

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: BASEUS
Kod produktu: BSU051BLK

Opis

Baseus T-Typed to transmiter samochodowy, który służy do słuchania wybranej przez nas muzyki - zarówno z pendrive, kart microSD czy nawet telefonu. Urządzenie nadaje muzykę na falach radiowych, dzięki czemu można słuchać swoich ulubionych utworów w każdym samochodzie. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych przy połączeniu Bluetooth. Transmiter równie dobrze sprawdza się jako ładowarka samochodowa. Posiada dwa porty USB o łącznej mocy 3,4A. Cyfrowy wyświetlacz informuje o aktualnym napięciu prądu i częstotliwości nadawanej transmisji.

 


 

Cechy główne transmitera Baseus T-Typed:

  • Puszczanie muzyki z pendrive, kart microSD czy telefonu
  • Wbudowany w Bluetooth 4.2
  • Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych
  • Trzy przyciski do nawigowania po muzyce
  • 2xUSB do ładowania urządzeń (maks. 3.4A)

 


 

Muzyka z każdego źródła

Chociaż dzisiaj w wielu miejscach muzyka zawsze leci z telefonu, producent nie zapomniał o tych, co preferują bardziej tradycyjny sposób przechowywania swoich ulubionych utworów. Jedno z gniazd USB zostało przystosowane do czytania pamięci Flash, a dodatkowe dedykowane miejsce na kartę microSD pozwala zapomnieć o źródle przyjemnych dźwięków na dobre.

 


 

Rozmowy przez telefon

Podczas jazdy samochodem zawsze liczy się bezpieczeństwo. Rozmowa, trzymając telefon przy uchu, jest zwyczajnie nieodpowiedzialna. Transmiter od Baseus, za pomocą łączności Bluetooth 4.2, może zmienić dowolny samochód w zestaw głośnomówiący. Wbudowany mikrofon zarejestruje wypowiadane słowa, a głośniki samochodowe wygłoszą odpowiedź z drugiej strony.

 


 

Przydatny ekran

Na transmiterze zamontowano mały wyświetlacz do wyświetlania dwóch informacji. Po pierwsze natężenia, w ramach ciekawostki i łatwego dostępu do informacji o samochodzie, a po drugie i ważniejsze - wyswietlania częstotliwości, na której nadawana jest muzyka.

 


 

Dwa gniazda ładujące

Przy długim puszczaniu muzyki z telefonu rozładowanie baterii jest w pełni naturalne. Żeby wyeliminować potrzebę zakupu osobnej ładowarki samochodowej T-Typed ma dwa gniazda ładujące. Jedno dla kierowcy, a drugie dla pasażera. Wszystko co potrzeba w jednym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl