FILTRY
Producent
Cena
  • od
    do

Kamery WiFi otworzyły konsumentom prostą drogę do monitorowania posesji bez wydawania fortuny na specjalistyczne systemy dozoru wizyjnego. Jakość ich obrazu stale rośnie, a producenci prześcigają się w dodawaniu im nowych funkcji. Czujniki ruchu? A może rejestrowanie obrazu nocą, w podczerwieni? Na pewno znajdziesz model, który będzie posiadał te możliwości. Wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Kamery WiFi do domu przydadzą się nie tylko, jako zabezpieczenie mienia. To również świetna elektroniczna niania dla Twojego dziecka!

Kamery WiFi

Kamery WiFi z czujnikiem ruchu – strażnik snu Twojej pociechy oraz Twojej posesji

Znasz to uczucie, kiedy Twój maluch usnął na chwilę w ciągu dnia? Masz dzięki temu godzinę lub dwie na chwilę relaksu lub czynności domowe. Ale co, jeśli obudzi się, Ty będziesz piętro niżej, w kuchni lub salonie? To uzasadniona obawa, szczególnie jeśli Twoje dziecko jest szczególnie ciekawe świata. Warto zatem zainwestować kamery WiFi z czujnikiem ruchu, które pozwolą Ci mieć podgląd na żywo na śpiącego szkraba.

Przydadzą się one również, jeśli cenisz sobie prywatność i bezpieczeństwo swojej posesji. Takie kamery WiFi do domu, zamieszczone nad drzwiami lub w kącie pokoju, z powodzeniem będą monitorować Twoje mieszkanie pod Twoją nieobecność.

Każdy akt wandalizmu lub włamanie będziesz mógł obserwować w czasie rzeczywistym. Dodatkowo mogą być one zarejestrowane, a nagranie to stanowić będzie świetny dowód w sprawie. Aktywacja czujnikiem ruchu gwarantuje oszczędność energii i miejsca na wybranym nośniku pamięci.

Kamery WiFi – na jakie aspekty warto zwrócić uwagę?

Oprócz ciekawej funkcji czujnika ruchu, jest kilka istotnych cech, na które warto zwrócić uwagę. Gdy wybierasz kamery z WiFi dla siebie, przemyśl, jakie kanały łączności są Ci potrzebne. Może przydatny będzie Ci Bluetooth czy LAN? Kolejny aspekt to sposób zasilania i czas pracy na akumulatorze. Wytrzymałość baterii definiuje sposób i możliwości wykorzystania sprzętu.

Kamery WiFi mogą nagrywać w różnych formatach i na różnych nośnikach pamięci. Mają też różne kąty widzenia. Niektóre modele mogą nawet obracać głowicą! A niezwykle przydatną funkcją jest opcja nagrywania w ciemnych pomieszczeniach, w podczerwieni. Zapoznaj się z możliwościami kamer w naszej ofercie i wybierz jedną dla siebie, w przystępnej cenie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl