FILTRY
Producent
Cena
  • od
    do

Chciałbyś zawsze mieć oko na swoje dziecko lub osobę starszą? A może chcesz zabezpieczyć cenne dla Ciebie rzeczy na wypadek kradzieży? W obu tych przypadkach lokalizatory GPS to zakup, który stanowczo ułatwi Ci życie. Dzięki niemu będziesz mógł łatwo sprawdzić położenie Twoich bliskich oraz drogich przedmiotów za pomocą aplikacji w telefonie. Od teraz chwilowe stracenie pociechy z oczu na spacerze lub kradzież roweru nie będą już tak stresujące – lokalizatory GPS natychmiast odnajdą wszystko, co tylko Ci drogie.

Lokalizatory GPS

Lokalizatory GPS skuteczne zabezpieczą Twoje cenne rzeczy

Kupiłeś właśnie nowy laptop i musisz z nim podróżować po mieście? A może masz przepiękny rower i boisz się go zostawić na noc na ulicy? Lokalizatory GPS pomogą Ci podnieść Twoje poczucie bezpieczeństwa. To nie wielkie urządzenie, które – ukryte w kieszeni futerału na notebook lub przymocowane dyskretnie pod siedzeniem pojazdu – skutecznie zlokalizuje Twój sprzęt w przypadku kradzieży. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie znajdują się Twoje dobra.

Wiele modeli wyposażonych jest nawet w alarm, który włączy się, jeśli lokalizator niespodziewanie zacznie zmieniać położenie. To umożliwi Ci szybką i sprawną reakcję na rabunek. Standardem jest również to, że lokalizatory GPS połączone są z aplikacją na telefonie i zapisują ostatnią dostępną lokację. Dzięki temu nawet w przypadku utracenia sygnału (na przykład przez ukrycie rzeczy w piwnicy) wiesz, w jakiej okolicy znajdowała się Twoja własność, co ułatwi policji jej odzyskanie.

Przydatna pomoc w opiece nad dzieckiem lub osobą starszą – lokalizatory GPS

Chyba każdy rodzic martwi się o swoje dziecko, gdy zaczyna ono wychodzić z domu ze znajomymi. Lokalizatory GPS w smartwatchach pomocą Ci zwiększyć bezpieczeństwo Twojej pociechy. Będziesz zawsze wiedział, gdzie obecnie się ona znajduje, a dziecko będzie mogło jednym przyciskiem wezwać Twoją pomoc w razie zagrożenia. Teraz będziesz mógł być spokojny o swojego nastolatka.

Lokalizatory GPS pomogą również pomóc w opiece nad osobą starszą. Kiedy senior ma już poważniejsze problemy z pamięcią – istnieje ryzyko, że wyjdzie z domu i zapomni, gdzie mieszka. Aby zapobiec przykrym konsekwencjom takiej sytuacji, zamontuj przy jego pasku niewielki lokalizator. Niektóre modele mogą nawet informować Cię SMSem, jeśli Twój bliski wyjdzie niespodziewanie poza ustalony obszar. To niedrogi, ale bardzo przydatny gadżet. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz taki, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl