Obrotowa kamera domowa Wi-Fi

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-XN-0001

Opis

Kamera WiFi to inteligentna kamera do każdego domu. Możliwość zdalnego połączenia przez Internet pozwala sprawdzić, kto jest za drzwiami, bez wstawania z kanapy. Dla wymagających jest opcja nagrywania w Full HD, kontrolowana przez aplikacje, ale też Amazon Alexa i Google Assistant. Dostępne są także inne przydatne funkcje jak obrócenie ekranu od 180°, wykrywanie ruchu oraz podążanie za ruchem.

 


 

Cechy główne Kamery WiFi:

  • Łączenie z Internetem (Wi-Fi, Lan)
  • Możliwość nagrywania Full HD
  • Działa z Google Assistant i Amazon Alexa
  • Wejście na kartę microSD
  • Funkcja wykrywania ruchu i śledzenia
  • Możliwość nagrywania do góry nogami
  • Tryb nagrywania nocnego

 


 

Jak podłączyć kamerę WiFi?

To proste, wystarczy zainstalować w smartfonie odpowiednią aplikację, która pokaże nam jak podłączyć kamerę do domowego routera i sparuje ją ze smartfonem. Kamera może nagrywać obraz nawet w jakości Full HD przy 15 klatkach na sekundę. Nagrania nocne też nie są problemem. Specjalna technologia wykorzystująca podczerwień sprawia, że brak światła nie jest problemem. Automatycznie wykrywa ilość zastanego światła i przełącza się w tryb gwarantujący najlepszą jakość obrazu.

 


 

Użyteczne w wielu sytuacjach

Przeznaczona do domu kamera z WiFi posiada kilka inteligentnych funkcji, które przydają się gdy chcemy się zabezpieczyć przed niechcianymi gośćmi. Możemy zawiesić ją do góry nogami, specjalna funkcja w aplikacji odwróci obraz. Kamera ta ma funkcję nagrywania zdalnego - nie musimy się znajdować tej samej sieci co kamera - wystarczy, że zarówno smartfon, jak i kamera są podłączone do internetu. Jeśli nie chcemy nagrywać non stop, warto zaznaczyć opcję włączania po wykryciu ruchu i podążania za ruchem - kamera po wykryciu ruchu może uruchomić alarm i wysłać nam powiadomienie ze zdjęciem rzeczy, która uruchomiła alarm.

Świetnie spisuje się w roli elektronicznej niani z kamerą - możemy obserwować nasze dzieci na ekranie tabletu lub smartfona, ale także mówić do nich i słyszeć ich odpowiedź (kamera posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik). Równie dobrze spełni się podczas obserwacji pozostawionych w domu zwierząt - głos właściciela może uspokoić zestresowane samotnością zwierzę i sprawić, że nie będzie ono z tego powodu niszczyć np. mebli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl