Szukasz urządzenia, które pomoże Ci prowadzić zdrowy styl życia, zachęcając do aktywności fizycznej i monitorując Twój stan? Smartband, czyli inteligentna opaska sportowa to coś właśnie dla Ciebie! Sprawdź smartbandy z naszej oferty i wybierz ten, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

SmartBand

Smartband - inteligentna opaska sportowa z zegarkiem

Krokomierz na ręce, licznik przebytego dystansu i spalonych kalorii, mierzenie tętna i ciśnienia krwi, monitoring snu i oczywiście zegarek - to najczęściej spotykane funkcje, w jakie wyposażony jest smartband, określany często również jako inteligentna opaska sportowa albo inteligentna opaska fitness. Jest to urządzenie wręcz stworzone dla osób uwielbiających sport i aktywność ruchową, ale przyniesie pożytek również tym, którzy prowadzą głównie siedzący tryb życia i chcą upewnić się, że w ciągu dnia zaznają wystarczającą ilość ruchu - liczonego w przebytych krokach. Smartband szybko stanie się nierozłącznym towarzyszem przy każdym treningu, pozwalając na monitorowanie jego skuteczności - czy to będzie szybki marsz, jogging, jazda na rowerze, tenis, czy piłka nożna. Nie bez powodu mówi się w końcu, że jest to opaska sportowa.

Smartband pozwala również na samodzielny pomiar niektórych podstawowym wskaźników informujących o stanie zdrowia, jak szybkość bicia serca, ciśnienie krwi albo jakość snu. W bieżącym kontrolowaniu i porównywaniu tych wyników pomagają dedykowane smartbandom aplikacje na smartfony, które łączą się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i zbierają z opaski dane. Dzięki temu na ekranie smartfona możemy porównać kolejne pomiary tętna z całego miesiąca. Połączenie bluetooth między opaską fitness a smartfonem pozwala również na korzystanie z wielu dodatkowych funkcji, które uzależnione są od konkretnego modelu smartbandu. Może to być znajdowanie telefonu za pomocą opaski sportowej (lub na odwrót), robienie zdalnych zdjęć, informacje na temat przychodzących połączeń lub wiadomości albo kontrola odtwarzania muzyki. Wszystko to sprawia, że smartband stanowi niezwykle uniwersalne urządzenie, które z powodzeniem wtopi się niezauważalnie w codzienne życie i je ułatwi.

Smartbandy w ofercie tuGSM

Niezaprzeczalnym bestsellerem w naszej ofercie pozostaje światowy hit sprzedażowy, jakim jest smartband Xiaomi Mi Band 4. Urządzenie to cieszy się ogromną popularnością ze względu na niezwykle korzystny stosunek oferowanej przez siebie jakości i funkcjonalności do ceny. Na nim jednak nasz asortyment się nie kończy - posiadamy smartbandy, które z pewnością wpasują się w każdy gust. Smartband F1 zaskakuje swoją niezwykle atrakcyjną ceną, za którą wcale nie idzie kompromis w kwestii jakości  - jest to inteligentna opaska, która spełnia wszystkie stawiane przed takim urządzeniem oczekiwania. Smartband F8 oraz smartband KW19  wyróżniają się w stosunku do wcześniej wymienionych urządzeń większym ekranem, pojemniejszą baterią oraz kształtem nawiązującym bardziej do typowych zegarków niż opaski. Na najwyższej półce cenowej  w naszej ofercie znajduje się smartband S9. Posiada on elegancki design, który najbardziej odpowie tym, którzy szukają urządzenia najbardziej zbliżonego swym wyglądem do zegarka, zwłaszcza dzięki możliwości ustawienia ekranu domyślnego z tradycyjnymi wskazówkami. Nadmienić można też, że pośród oferowanych tu smartbandów posiada on największą pojemność baterii.

W kategorii tej znalazło się również urządzenie, które de facto nie jest smartbandem, ale ze względu na nawiązującą do zegarka formę postanowiliśmy je tutaj zamieścić. Jest to smartwatch Q360, dostępny w różowej oraz niebieskiej wersji kolorystycznej. Zamysłem tego urządzenia jest to, by w sposób maksymalny zwiększyć bezpieczeństwo dziecka - znajduje się w nim zatem lokalizator, aparat mogący robić zdalne zdjęcia, przycisk SOS i inne funkcje, które pomogą roztropnym rodzicom zadbać o ochronę swoich pociech.

Niewątpliwie w przyszłości nasza oferta smartbandów będzie się jeszcze powiększać - zachęcamy zatem, by do nas często zaglądać. Opaski sportowe są bardzo popularnym wyborem wśród naszych Klientów i chcemy zapewnić im dostęp do jak najszerszego i najbardziej atrakcyjnego pod względem ceny i jakości asortymentu. Zapoznaj się z naszą ofertą smartbandów - inteligentnych sportowych opasek fitness i przekonaj się, czy znajdziesz coś w sam raz dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl