Ładowarka Samochodowa Dual USB (samochodowa / podwójne USB)

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 14,90 zł 14.90
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Phonetecor
Kod produktu: PT-L-00003-BK

Opis

W dzisiejszym życiu coraz częściej musimy być stale pod telefonem, online, czy mieć włączony GPS. Nasze urządzenia bezustannie i nieubłaganie zużywają energię. Ładowarka samochodowa Dual USB służy do zasilania i ładowania urządzeń mobilnych, takich jak telefony, tablety, nawigacje, kamerki samochodowe itp. Ładowarka ma dwa wejścia USB i diodę informującą o działaniu, a całość w bardzo niskiej cenie.

Jedna ładowarka, dwa urządzenia

Ładowarka wyposażona jest w dwa gniazda USB, dzięki czemu może zasilać dwa urządzenia jednocześnie. Przy podłączeniu dwóch urządzeń natężenie jest rozdzielane na oba sprzęty, przeznaczając na każde 1 A. Już nie ma potrzeby brania ze sobą dodatkowych baterii. Teraz wszystko może się ładować w czasie jazdy lub na parkingu.

Tania i wytrzymała

Mocna i trwała obudowa z tworzywa daje gwarancję działania bez zakłóceń, oraz że ładowarka będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dla wygody zamontowano dodatkową diodę, która pozwala na szybką ocenę, czy ładowarka ładuje i jest włączona.

Uwaga!

Podczas użytkowania urządzenie może być lekko ciepłe. Przed rozruchem silnika pojazdu, należy wyjąć ładowarkę z gniazda. W innym przypadku, w trakcie rozruchu pojazdu może dojść do uszkodzenia trójnika oraz podłączonych do niego urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl