Smart Power Bulb - żarówka z wifi R60A

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: tuGSM.pl
Kod produktu: TU-XN-0006

Opis

Innowacyjna żarówka Yeelight Smart Bulb 1S to doskonałe rozwiązanie na polu technologii zmierzającej do stworzenia inteligentnego domu. Urządzeniem można zarządzać za pomocą komend głosowych lub aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Samodzielnie zdecyduj, z jaką mocą ma świecić (wybierz natężenie od 5% do 100%), a także kiedy ma się włączać lub wyłączać. Model ten jest w pełni kompatybilny z asystentem Google, Samsung SmartThings, Apple HomeKit oraz z Alexą.

 


 

Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S to:

  • możliwość sterowania żarówką głosem lub za pomocą aplikacji
  • kontrola natężenia mocy
  • możliwość zaplanowania harmonogramu włączania i wyłączania urządzenia
  • kompatybilność z asystentem Google, Samsung SmartThings, Apple HomeKit, Alexą
  • możliwość zgrupowania wielu żarówek i zarządzania nimi jednocześnie
  • energooszczędność
  • żywotność sięgająca 25 tysięcy godzin
  • trzonek: E27
  • jasność: 800 lm
  • efektywność: 100 lm/W
Smart LED Smart Bulb

 


 

Smart LED Smart Bulb

Steruj głosem – nawet kilkoma żarówkami jednocześnie!

Wybierz i ustaw komendy, jakie najbardziej pasują Ci do wydawania poleceń temu modelowi. Kompatybilność z szeregiem urządzeń głosowych sprawi, że zarządzanie inteligentną żarówką jeszcze nigdy nie było tak proste! Urządzenia możesz ustawiać osobno lub zgrupować i zarządzać kilkoma z nich w tym samym momencie.

 


 

Dopasuj ustawienia do siebie

Wystarczy, że skorzystasz z opcji zaplanowanego włączenia światła, aby poranne wstawanie stało się znacznie łatwiejsze. Ustaw żarówkę z pełną mocą na tę samą godzinę, co budzik, a problem z zasypianiem odejdzie w niepamięć. Możesz również zaplanować jasność, a także włączanie i wyłączanie żarówki tak, aby pasowało to do Twojego rozkładu dnia.
Smart LED Smart Bulb

 


 

Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (biała).

Bezpieczny dom

Odtąd już zawsze możesz kontrolować zapalanie i gaszenie światła w domu, z dowolnego miejsca. Wykorzystaj aplikację i zgaś światło, jeśli wydaje Ci się, że pozostało włączone po Twoim wyjściu. Możesz też włączyć światło wieczorem, będąc na urlopie lub innym wyjeździe; odstraszy to potencjalnych włamywaczy.

 


 

Nie przepłacaj za energię

Żarówka Yeelight Smart Bulb 1S nie wzięła się znikąd i posiada poprzedniczkę starszej generacji. Oczywiście, będąc kolejnym krokiem w rozwoju tego urządzenia, model Smart Bulb 1S posiada szereg usprawnień, zwłaszcza w temacie energooszczędności. Model ten zużywa aż o 15% mniej energii niż jego poprzednia wersja.
Smart żarówka LED Yeelight Smart Bulb 1S (biała), perspektywa leżąca.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl