Masz Samsung Galaxy Note 20? Wystarczy wziąć go do ręki i spędzić z nim parę chwil, aby przekonać się, że jest to urządzenie, o które zdecydowanie warto dbać. Najlepszym sposobem na to, aby uchronić swój telefon przed uszkodzeniami i zarysowaniami jest wyposażenie go w odpowiednie etui. Ale jak zyskać pewność, że będzie dopasowane do Twojego modelu i nie przesłoni jego przycisków i portów? Wyszliśmy tej kwestii naprzeciw i zebraliśmy poniżej dedykowane etui na Samsung Galaxy Note 20!

Etui / Futerał / Pokrowiec

Stylowe etui na Samsung Galaxy Note 20

Telefon to urządzenie pełniące masę praktycznych funkcji. Ale... Współcześnie tego typu dodatki, towarzyszące nam na każdym kroku, to również przedłużenie naszego stylu, jaki wyrażamy choćby poprzez swój ubiór, fryzurę itp. Jak sprawić, by telefon idealnie komponował się z pozostałymi częściami składowymi Twojego wizerunku?

Wybierz odpowiednie etui! Powyżej znajdziesz przegląd modeli, które albo podkreślą Twój wyrazisty i pełny kolorów styl, albo towarzyszący Ci na co dzień minimalizm, albo też najzwyczajniej w świecie zapewnią ochronę bez zmiany wyglądu telefonu. W końcu zawsze istnieje opcja “Clear”, pod którym to słowem kryją się przezroczyste etui na Samsung Galaxy Note 20.

Chroni plecki, kanty i szybkę

Oto krótka scena: spieszysz się do pracy, a jeszcze przed wyjściem z domu masz kilka minut w plecy. Wychodzisz z telefonem w kieszeni, zamykasz drzwi, chwytasz za torbę. Klucze wrzucasz na razie do tej samej kieszeni, w której aktualnie znajduje się smartfon, aby nie tracić kolejnych cennych ułamków sekund w drodze do auta lub na przystanek. Co się wydarzy zanim tam dotrzesz?

Jeśli masz etui do Samsung Galaxy Note 20 – nic. Ale jeśli nie… Gdy zaczniesz iść, umieszczone w ciasnej przestrzeni klucze będą ocierać się o plecki telefonu. Te są całkiem twarde, ale prawdopodobieństwo wystąpienia rys w wyniku tego starcia jest i tak niezwykle wysokie.

Etui na Samsung Galaxy Note 20 uchroni Cię nie tylko przed rysami, ale także przed skutkami upadku na twardą powierzchnię. Zabezpieczone są oczywiście plecki i kanty, ale w niektórych wypadkach również i szybka. Są bowiem i takie futerały, które po założeniu podnoszą minimalnie krawędzie telefonu od przodu. A zatem w momencie upadku na płaską powierzchnię, na “glebie” ląduje nie wyświetlacz, a brzegi etui.

Jeszcze lepszą ochronę dla swojego smartfona zapewnisz sobie, jeżeli oprócz etui zaopatrzysz go w szkło hartowane do Samsung Galaxy Note 20.

Etui dla Samsung Galaxy Note 20 – jedno czy kilka?

Choć wystarczy jeden, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by mieć kilka wymiennych futerałów. Wszystkie one mogą być łatwo, szybko i przyjemnie zdemontowane w dowolnym momencie i w każdych warunkach. Etui do Samsung Galaxy Note 20 – podobnie zresztą jak w przypadku case’ów dla wszelkich pozostałych modeli smartfonów – są na tyle elastyczne, że błyskawicznie dopasują się do wymiarów urządzenia.

Stylowe etui na co dzień i “pancerne” na wypady rowerowe za miasto? Czemu nie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl