Etui na Samsung Galaxy S20 Ultra powinno być pierwszym zakupem po nabyciu samego smartfona. Dlaczego? Po pierwsze, to optymalne zabezpieczenie urządzenia przed czyhającymi na nie zagrożeniami, wśród których należy wymienić negatywne skutki upadków na twardą powierzchnię, jak i również potencjalne ryzyko zarysowania plecków. Po drugie, dzięki temu możesz wyróżnić własny model z szeregu identycznych lub podobnych smartfonów, podkreślając swój indywidualny styl. Wybierz etui z naszej oferty i zacznij chronić swój telefon!

Etui / Futerał / Pokrowiec

Dlaczego warto kupić etui dla Samsung Galaxy S20 Ultra?

Odpowiedź jest oczywista i nasuwa się sama: dla ochrony. W końcu nie po to człowiek wydaje sporą kwotę na nowy model Samsunga, aby móc go trwale uszkodzić podczas jednego incydentu. A podobne wypadki nie omijają nawet tych najbardziej rozważnych, odpowiedzialnych i ostrożnych użytkowników.

Zresztą, upadki z dłoni lub z kieszeni nie są jedynym zagrożeniem, jakie może zostać wyeliminowane przez etui dedykowane dla Samsung Galaxy S20 Ultra. Kto włożył kiedyś smartfona do kieszeni razem z kluczami pewnie wie, o co chodzi.

Rysy można ukryć pod etui zakupionym po fakcie, owszem. Ale tak czy inaczej wpływają wówczas na cenę telefonu, kiedy będziesz sprzedawać go w przyszłości. Przezorny zawsze ubezpieczony – wybierz swoje etui na Samsung Galaxy S20 Ultra, a odsprzedając po latach używany model, unikniesz niechcianych kompromisów.

Jaki rodzaj ochrony wybrać?

Praktycznie każde etui to dodatkowa warstwa chroniąca smartfona w razie upadku. Możesz więc zdecydować się na innowacyjne rozwiązania towarzyszące wielu modelom etui dla Samsunga Galaxy S20 Ultra… Ale niekoniecznie musisz.

Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz futerały zarówno dla zwolenników minimalizmu, naturalnego piękna nowego telefonu, jak i dla tych, którzy cenią sobie styl w nieco bardziej dosadnym wydaniu.

Pamiętaj: nieważne, jakiego rodzaju etui do Samsung Galaxy S20 Ultra wybierzesz. Jedynym “grzechem” jest w tym wypadku jedynie brak jakiegokolwiek zabezpieczenia drogiego i stosunkowo delikatnego sprzętu.

Czy etui na Samsung Galaxy S20 Ultra ochroni również ekran?

W przypadku etui typu book case odpowiedź jest oczywista i brzmi: tak. Ale najpopularniejszą formą etui jest tzw. hard case, montowany na pleckach i wokół krawędzi urządzenia.

Czy i on jest w stanie zabezpieczyć wyświetlacz przed okropną pajęczynką? A może warto kupić dodatkowo szkło hartowane na Samsung Galaxy S20 Ultra?

Jasne, jak najbardziej warto – nie ma to jak podwójna ochrona. Ale również etui dla Samsung Galaxy S20 Ultra typu hard case jest w stanie w wielu przypadkach zniwelować ryzyko zniszczenia powierzchni wyświetlacza.

Wszystko dzięki temu, że zdecydowana większość etui tego typu podwyższa nieco krawędzie frontu telefonu. Jeśli leci on na spotkanie równego gruntu idealnie płasko, na wyświetlacz, nigdy nie spotka się on z podłożem. Wówczas odbijają się od niego tylko krawędzie futerału.

Nie ma co ryzykować, zwłaszcza kiedy ryzyko jest zbędne. Wybierz swoje ulubione etui na Samsung Galaxy S20 Ultra!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl