FILTRY

Im lepszy telefon, tym bardziej chcesz go chronić przed następstwami nieprzewidzianych wypadków. Te niestety nie omijają nawet najbardziej zapobiegliwych użytkowników. Szczególnie rażą zwłaszcza drobne zarysowania, wpływające na estetykę zakupionego urządzenia. Chcesz zabezpieczyć przed nimi swój smartfon? Zamów szkło hartowane na Samsung Galaxy S20!

W jaki sposób szkło hartowane na Samsung Galaxy S20 ochroni Twój telefon?

Szkło hartowane może ocalić Twój nowy smartfon w dwojaki sposób. Po pierwsze, pozwala ono zamortyzować upadek, jeśli Twój Samsung Galaxy S20 wyląduje akurat na wyświetlaczu. Iluż użytkowników przeżyło w tym momencie stan przedzawałowy, sięgając po telefon i spodziewając się ujrzeć jeden z najgorszych widoków na świecie: charakterystyczną i wysoce niepożądaną pajęczynkę.

Szkło hartowane na Samsung Galaxy S20 uchroni Cię przed tym traumatycznym doświadczeniem. O ile jeszcze dałoby się to przeżyć w przypadku telefonu, który dobiega kresu swego żywota, o tyle kiedy mowa o “S-dwudziestce”... Cóż, ograniczmy się do stwierdzenia, że zdecydowanie warto postawić na ten rodzaj ochrony. W takich sytuacjach zbawienne może się okazać również odpowiednie, dedykowane etui do Samsung Galaxy S20

Ale uszkodzenia na skutek upuszczenia smartfona z dłoni to tylko jedno z dwóch podstawowych zagrożeń, przed jakimi może Cię zabezpieczyć szkło hartowane na Samsung Galaxy S20.

Zadbaj o ochronę przed zarysowaniami!

Drugim są zarysowania ekranu. I choć da się je od biedy przeżyć – w końcu z telefonu nadal można korzystać – zdecydowanie obniżają one walor estetyczny zakupionego urządzenia. Może się to okazać bolesne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że każda taka rysa znacząco obniża wartość telefonu, który kiedyś możesz przecież odsprzedać, przerzucając się w przyszłości na inny model.

Także i w tym wypadku przed wszelkimi podobnymi, ekstremalnie niechcianymi przygodami, może ustrzec Cię szkło hartowane na Samsung Galaxy S20. To niewielki koszt, a być może spory zysk w przyszłości, kiedy przyjdzie Ci przekazać telefon w inne ręce.

Istnieją jeszcze inne, drobne niedogodności, które z tego rodzaju szkłem będą Ci niestraszne. A są nimi nieprzyjemne smugi pozostające na ekranie telefonu. Większość współczesnych modeli szkieł hartowanych nie dopuszcza do ich powstawania.

Celuj w twardość na poziomie 9H

Tak więc zdecydowanie opłaca się wyposażyć swój najnowszy technologiczny nabytek w szkło hartowane na Samsung Galaxy S20. Tym bardziej, że jest ono banalnie proste w montażu. Wystarczy posłużyć się specjalnym klejem, załączanym najczęściej przez producenta w opakowaniu.

Przed zakupem szkła hartowanego warto zapoznać się z jego twardością. Ta na poziomie 9H plasuje się w czołówce skali Mohsa. Oznacza to, że takie szkło jest w stanie przeciąć jedynie diamentowe ostrze!

Rzuć okiem na naszą ofertę i wybierz swoje szkło hartowane na Samsung Galaxy S20

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl