Wypadki chodzą po smartfonach i niestety nie omijają nawet najlepszych z nich. Z kolei im droższe i bardziej funkcjonalne urządzenie, tym większy ból z powodu charakterystycznej “pajęczynki” na ekranie czy choćby pojedynczej rysy. Szkło hartowane na Samsung Galaxy S21 Ultra oszczędzi Ci podobnych negatywnych uniesień. Zadbaj o swój telefon jeszcze dziś i zamów jeden z zebranych poniżej modeli. Nie przejmuj się dopasowaniem: wszystkie są perfekcyjnie dobrane co do wymiarów i kształtu wyświetlacza tego modelu.

W jaki sposób szkło hartowane chroni Samsung Galaxy S21 Ultra?

Szkło hartowane stworzy dodatkową, ochronną warstwę, dzielącą ekran Twojego telefonu od wszystkiego, co miałoby się z nim zetknąć. W tym przed twardą podłogą, do której nieuchronnie zbliża się smartfon.

Brzmi jak scena żywcem wyjęta z koszmaru? Jeśli Twoje szkło hartowane ma coraz popularniejszą twardość na poziomie 9H w skali Mohsa – spokojna głowa. Tego rodzaju materiał jest na tyle solidny, że poradzi sobie nawet z ostrzem noża.

Co prowadzi nas do kolejnej zalety, jaką niesie za sobą szkło hartowane na Samsung Galaxy S21 Ultra o twardości 9H. Nie tylko będzie zabezpieczeniem neutralizującym skutki upadku na wyświetlacz, ale również ochroni go przed zarysowaniem.

Szkło hartowane czy etui?

Najlepiej stosować obie formy zabezpieczenia telefonu. Szkło hartowane dla Samsung Galaxy S21 Ultra ochroni front Twojego smartfona, etui zaś zajmie się pleckami i kantami. Choć również ono doda kolejne punkty do zabezpieczenia urządzenia w razie upadku.

Tym, co je różni, jest fakt, iż szkło hartowane kleimy na stałe do ekranu telefonu. Nie musisz się jednak przejmować na zapas: to całkiem prosty proces i można go wykonać samodzielnie, z użyciem odrobiny wrodzonej precyzji.

Najlepiej zatem zaopatrzyć się zarówno w szkło hartowane, jak i etui do Samsung Galaxy S21 Ultra jednocześnie – na szczęście oba te elementy mamy w naszej ofercie!

Szkło hartowane dla aparatu

“Wyświetlacz to jedno”, pomyślisz zapewne, “ale kto obroni mój aparat?” Rysa na nim to raczej mało przystojna rzecz i warto się przed nią uchronić.

Na szczęście wśród szkieł hartowanych dla Samsung Galaxy S21 Ultra można znaleźć i takie, które kleimy nie na wyświetlacz, a na aparat. Spadek jakości zdjęć? A w życiu! Nowoczesne modele szkieł nie każą Ci wybierać między zdjęciami z wysokiej półki a bezpieczeństwem i nie obniżają osiągów wbudowanego w urządzenie aparatu.

Jakie szkło hartowane wybrać dla Samsunga Galaxy S21 Ultra?

Wspomnieliśmy już o kwestii twardości. To jednak nie wszystko. Aby korzystać z urządzenia komfortowo i bez konieczności ciągłego przecierania brzydko wyglądających śladów po palcach, wybierz szkło hartowane na Samsung Galaxy S21 Ultra z warstwą oleofobową. Pozwoli ona na zachowanie ekranu w nienagannej czystości.

Upewnij się też, że zamawiany produkt jest zgodny z wbudowanym w urządzenie skanerem odcisku palca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl